Varta1 - Варта1


Увага! Адміністрація Варта1 не несе відповідальності за зміст коментарів та окремих постів. Також за неповнолітніх учасників у спільноті.

Це місто - зовсім інше..! Тут інша атмосфера. Тут інша любов.

Дядь, заглядывай к нам почаще 🤗

www.facebook.com/news.ua.live/


Івасюк Юра

Христос Воскрес! Всіх з Великодніми Святами!


Дубюк Андрей


Балашов Геннадий

ВІТАЮ ВСІХ З НОВИМ РОКОМ!!


May Vit


Криницький Олег

Винницкие, харьковские, черновицкие, донецкие: с чего начинались украинские кланы


Парасюк Володимир


Гумор Кабаре "Вечір Колєг" - Gurt Kurwa Matj pisenka MPR


Хомич Василько


Фото 82857059


Фото 114151487
Фото 222268254
Фото 104458313Пісня про сьогоднішнє життя в Україні!
Яценюк Порошенко Пісня хіт !!!..та пора вже ахуєвшому "кроліку" КУЛЮ В ЛОБА!...Автопортал "Автопоміч"
ДРУЗІ!!! Читаємо уважно коли ваш автомобіль може зупинити поліція

2 липня Верховна Рада України прийняла закон «Про національну поліцію».

Відповідно - змінилися правила і обовязки поліції, яка замінить, як патрульно-постову службу, так і співробітників Державтоінспекції.

У новому законі чітко прописані правила зупинки транспортних засобів.

Нижче описані правила і випадки, які дають право представнику нової поліції зупинити автомобіль.

Правила зупинки автомобіля прописані в стаття 34 закону «Про національну поліцію». Перше, що ви повинні знати - поліцейський зобовязаний назвати причину, по якій він зупинив ваш автомобіль.

Причини, які дозволяють поліцейському зупинити автомобіль:
1. Порушення правил дорожнього руху;
2. Немає номерного знака, або він закріплений в недозволеному місці. Також поліцейський має право вас зупинити, якщо ваші номери заляпані брудом і цифри на них не видно;
3. Якщо є ознаки того, що ваш автомобіль несправний;
4. Якщо є підозра, що ви, ваша машина, або пасажири, маєте відношення до дорожньо-транспортної пригоди, або інших порушень закону;
5. Якщо автомобіль знаходиться в розшуку;
6. Якщо є необхідність опитати водія чи пасажирів, які можуть бути свідком аварії;
7. Якщо вантаж на вашому автомобілі закріплений неналежним чином;
8. Якщо ви встановили на автомобіль світлові або звукові сигнали, які заборонені законом;
9. Поліцейський також має право зупинити автомобіль і попросити водія про допомогу або дачі показань свідків.

Всі інші причини зупинки автомобіля - незаконні.

Роби репост цього запису собі на стіну, щоб не загубити.
Фото -66210801


Фото -15207635The HARDKISS - ORGAN 2015
The HARDKISS - ORGAN 2015Чтобы стать успешным, нужна прежде всего женщина, которая способна вдохновлять вас на победы.

Пояснювальна:
«Спізнилася на роботу тому, що вранці перелазила через чоловіка і трохи затрималася …»

#жарти@brutalmenclubЗаходить дівчина в аптеку і питає:
- У вас є презервативи зі смаком банана?
- Є.
- А зі смаком малини?
- Є.
- А з смаком смородини?
Аптекар:
- Дівчино, вам хуй сосати чи компот варити?!

#жарти@brutalmenclubПОРА ВКЛЮЧАТИ МОЗГИ!! А НЕ ХАВАТИ ЛАПШУ ВІД ЖИДОЯЙЦЕНЮКІВ ТА РОШЕНІВ(....Тепер Гонтарева стабілізуватиме гривню разом із спецгрупою папєрєдніків Експрес - онлайнмда.. тако от київська банда безкарно призначає на керівні посади держави своїх виблятків-синків(..скоро на посадах будуть лише діти кумів та любих друзів гандона рОШЕНА...

ХА-ХА..ТА ШОБ ТИ ЗДОХЛА БЛЯДЬ ЖИДОВСКА МОРДА РАЗОМ ЗІ СВОЇМ ШЕФОМ!....мда скоро цю владу чекає кривавий майдан.......вже сьогодні на дорогах Львова поменшало машин) , а коли заправлявся появились черги як у "старі "добрі" 90-і(( таке от "ЖИТТЬЕ ПО НОВОМУ"...
Фото 82857059
Фото 82857059ШОБТИЗДЛОХБЛЯДЬ
Фото 82857059Жінки діляться на два типи: хороші й ідеальні.
Хороші жінки мають гарну Ж, маленьку П і добре тримають в руках Х. Де Ж - житлоплоща, П - потреби, Х - хазяйство.
А те, про що ви подумали - це ідеальна жінка..

#жарти@brutalmenclubжидомасонська київска банда "працює" просто стаханівськими методами!...BRUTTO(ЕКС ЛЯПИС) У ЛЬВОВІ "ВОИНЫ СВЕТА"!
BRUTTO(ЕКС ЛЯПИС) У ЛЬВОВІ "ВОИНЫ СВЕТА"!

така от київська банда..ПІЗДЕ... ТЬ.. УКРАЇНА БУДЕТ В "ШОКЕ"((.. Г..ОН ПОРОШЕНКО ТАКИ ПРОПХАВ СВОГО КУМА!!! ТЕПЕР ЗАЖИВЕМ "ПО НОВОМУ!"(...В память Андрію Кузьменку.
Назавжди в наших серцях.
Фото -62043361шоколадний заЕц взагалі ох..їв!(...ДРУЗІ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!
БАЖАЮ МИРУ ТА ЗЛАГОДИ КОЖНІЙ ВАШІЙ РОДИНІ!ДРУЗІ ВСІХ З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ!!! БАЖАЮ ДОБРОБУТУ ВАШИМ РОДИНАМ ТА МИРУ НА НАШІЙ ЗЕМЛІ!!!така от "нова та чесна " зміна влади після майдану ну ....піз..ц бля..ь .. мда скоро назріває 3-ій майдан..."Черный вторник" в РФ: россияне штурмуют магазины, избавляясь от рублей и сметая все на своем пути. Шокирующий ФОТОрепортаж...і заживем " ПО НОВОМУ"))ну прям в "яблучко"!)
Вишиватники: мультфильм Ирены КарпыНельзя ни о чем жалеть в этой жизни. Случилось — сделали вывод и живите дальше.

КонфуцийЯкщо так- ЛАЙК!
Фото -62043361така вона "НОВА" - СТАРА "ЗРАДА" ті самі РОЖИ!... і де в людей мозги!?(...

цього яйценюковского очкатого мудазвона який добре (як і їхня "КАМАНДА") навчився як піздіти так і "піздити ПО НОВОМУ" пора відправити на шоу "Росмиши комика"( успіх буде забепечений)...сама "чесна"адміністрація порошенка)..нажаль це правда і нічого НЕ змінилось(..ТАКА ОТ ВАТНИЦА паРАША)...
Фото 82857059) Піпец які ж ватніки далба..оби!!!))життя НАШ "народ" нічого не вчить(... в Україні НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ ТА Й НЕ БУДЕ МІНЯТИСЯ!!! БО люди далі будуть голосувати (ПО ВСІХ ОПИТУВАННЯХ)за "нову-стару" владу у вигляді болків пОРОшенка-вальцмана,яйценюків,ЛЯШКІВ,тигипків та інших ублюдків казнокрадів(.. НУ ДЕ В ЛЮДЕЙ МОЗГИ??!!всі ці "антикорупційні" закони приняті ЗРАДОЮ! черогова передвиборча фікція(цукерка для виборців) тому виконуватись вони НЕ БУДУТЬ!(..100% правда!!!)
Путин. Триумф быдла.ЖЕСТЬ)Країна повинна знати список своїх "героїв"-ПРОДАЖНИХ ГАНДОНІВ!...))"електорату" ПОРА ВКЛЮЧАТИ МОЗГИ!!! щоб "ЗНОВУ" не набрати ГАВНА в парламент...

Піздити"ПО НОВОМУ" або як "НОВА" комонда-БАНДА поРОшенка після МАЙДАНУ "чесно працює"Сьогодні Петро Порошенко оприлюднив черговий мирний план, який мав би стабілізувати ситуацію в Україні і вирішити проблеми на Сході. Не хотів би розчаровувати пана Президента, але всі його перемиря та попередні мирні плани не діють. Бойовики не припиняють стріляти, наші хлопці змішені відстрілюватись, а миром і не пахне.

Сьогоднішні дії Президента підтвердили дві речі, в яких я б дуже хотів помилитись, але, мабуть, не судилось.

По-перше: Судячи з усього, Петро Порошенко не ввійде в історію як сильний Президент і Гетьман України. Народ чекає від нього вольових рішень, твердої руки, а натомість отримує нечітке скигління і поведінку типу "ні риба, ні мясо". Не знаю, що доносить до Ваших вух найближче оточення, але я дедалі частіше на вулицях чую фрази: "Ми вибрали не того президента".

По-друге: Судячи з того, що пропонує Петро Порошенко під виглядом "мирного плану", Донбас все ж віддадуть Росії, але віддадуть дуже хитро, не відразу, а поступово за три роки. Звісно, зараз пан Президент боїться реакції людей, боїться, що ми запитаємо за що вже котрий місяць воюємо і за що загинуло стільки наших побратимів. А так, пройдуть вибори, Донбас отримає особливий статус, терористам оголосять амністію, забезпечать розвиток і використання російської мови на всіх рівнях, зроблять все для того, щоб остаточно вбити на Донбасі все українське, а тоді через три роки залишиться лише смугу кордону перенести і Донбас дуже органічно впишеться в Росію.

Але, пане Порошенко, є один нюанс. Україна є незалежною, суверенною і цілісною державою з чітко окресленою територією. Такою вона була до Вас і такою є зараз. Ви є всього лиш нашим найманим працівником з контрактом на пять років і якщо Ви будете надалі нам такі сюрпризи викидати, то це будуть не лише єдині Ваші пять років президентства, Ви ризикуєте і їх до кінця не досидіти. Хто дав Вам право віддавати споконвічні Українські землі нашому ворогові? Український народ у своїй більшості вирішив, що Україна - єдина і цілісна держава, от і працюйте в поті чола над її єдністю і цілісністю, а не домовляйтесь з терористами і не торгуйтесь з @уйлом. Чому ми повинні втрачати нашу територію лише через те, що Ви не в силі прийняти вольове рішення і раз і назавжди вигнати цих кацапських недобитків з нашої землі?

Навіщо було посилати під кулі стільки хлопців, навіщо вся ця боротьба, якщо Ви собі все вже вирішили і про все домовились нагорі?

Для того, щоб перемогти на Сході і навести лад на Донбасі потрібно звільнити насамперед усе це кодло в погонах на чолі з Гелетеєм і на їх місце призначити кількох командирів, які були в боях, а не просто на камери позували. Потрібно створити єдиний командний центр, щоб накази не плутались, не губились і не суперечили один одному. Потрібно належним чином озброїти добровольчі батальйони і дати їм важку техніку. Ці хлопці вміють і хочуть захищати Україну, але йти з автоматами на ворожі танки, це йти на вірну смерть. І не треба боятись, що батальйони підуть зі зброєю на Київ. Якщо будете нормальним Президентом, ніхто нікуди не піде. Потрібно ввести військовий стан в двох областях, щоб наші війська могли отримати всю необхідну зброю і відповідно ефективніше воювати. Ви апелюєте, що в умовах військового стану Україна не зможе розраховувати на допомогу Євросоюзу чи котроїсь з країн, але ж ми всі розуміємо, що ніхто, крім нас самих нас не захистить і не дуже рветься допомагати. Європі глибоко байдуже до наших проблем. І не треба ставити на противагу вибори і військовий стан. Ви - Президент і своїм указом в цій країні можете змінити дуже багато речей.

Не бійтесь взяти на себе відповідальність, не бійтесь Росії, це країна-бутафорія і дуже швидко на Донбасі запанує мирі не потрібно буде ніякого особливого статусу.пОРошенко мабуть дуже хоче третій майдан бо назначає собі подібних! жуліків та аферистів! ..ть...

яйценюк & co взагалі оху..ли...от ..ть сучка жидовска морда скоро при такій її "роботі" курс полізе до 16-и....ростриляти б цю патстілку порошенковську...."Пороха" на мило!!! ..ть поназначав жидомасонських ублюдків(... падли чекають на 3-ій майдан...де москальня там і свинарник...."патамушта Далба...би"!))...5 ужасных секретов фармацевтических компаний

Видео пользователя: Varta1 - Варта1