Змагання у коломиї З Пауерліфтингу
2013-01-29T02:37:03+04:00 76 0 Страница пользователя

Змагання у коломиї З Пауерліфтингу


Продолжительность 00:05:21
Комментарии
Добавить комментарий
Спорт для чотирилапих улюбленців: у Харківській області відбулися національні змагання з Аджиліті
22 вересня в селищі Лісне Харківської області відбулися національні змагання з Аджиліті рангу CACAg. Учасники та їх собаки з’їхалися з найбільших міст України, аби взяти участь у цьому заході. Головна мета - поширити ідею спілкування власника та його чотирилапого вихованця. На майданчику були представлені командні та приватні траси "Дебют", А1, А2, А3, та OPEN. Кінологічні змагання представляли три найбільших міста України – Київ, Харків та Одеса. На трасі виступали власники вправних собак, які вже мали досвід виступів на професійному майданчику. Учасники мали змогу взяти участь у боротьбі за першість із найрізноманітнішими породами пухнастих улюбленців.Собака, на думку їх господарів, це повноцінний член суспільства, і вона повинна проводити свій час та дозвілля з користю та задоволенням. Які особливості у даного виду спорту, та якими властивостями повинна володіти собака задля участі в Аджиліті, дивіться далі в сюжеті.
Два дні поспіль у Харкові проходили змагання з акробатичного рок-н-ролу
У Палаці спорту "Локомотив" боролися за кубок України з акробатичного рок-н-ролу і бугі-вугі. В змаганнях взяли участь майже 450 спортсменів з різних регіонів України. Найчисленнішими були представники з Харкова. Виборювали кубок як юні спортсмени, так і дорослі.Акробатичний рок-н-рол – це спортивний феєричний танець, в якому поєднуються запаморочлива акробатика, шалений темп і надзвичайна технічна складність. Зародився він в Америці в середині минулого століття. А зараз впевнено завойовує Європу. У танцювальному номері акробатичні елементи мають прикрасити танець, стати його емоційним піком, тому їхнє використання регламентоване, не зважаючи на складність програми.Акробатичний рок-н-рол належить до неолімпійських видів спорту. Ця танцювальна дисципліна увійшла до Всесвітніх ігор у 2017 році. Акробатичний рок-н-рол офіційно визнаний в Україні. Його розвитком і пропагандою займається Федерація акробатичного рок-н-ролу України.
У Харкові пройшли Всеукраїнські змагання з танцювального спорту
25 листопада в Палаці спорту "Локомотив" відбулися відкриті Всеукраїнські змагання з танцювального спорту "KHARKIV TROPHY-2018". Танцювальний спорт – це бальні танці. Поділяються на європейську та латиноамериканську програми. Свій початок бере з аристократичних балів. Отже, говорячи про бальні танці, маємо на увазі непрофесійні світські танці, а для тих, хто займається цим професійно, – танцювальний спорт. Це неолімпійська дисципліна. В Україні визнана офіційно. В рамках змагань пройшов відкритий чемпіонат міста Харкова з танцювального спорту. Кращі пари України, а також гості з-за кордону різних вікових груп, від 5 років і старше, взяли участь у цьому заході і прикрасили своїми яскравими виступами танцпол Першої столиці. У турнірі взяли участь понад 700 пар-учасниць з понад 15 областей України, а це Київська, Львівська, Дніпропетровська, Сумська, Одеська, Донецька, Полтавська, Миколаївська, Черкаська, Житомирська, Харківська та інші. Судді чемпіонату – це понад 40 провідних фахівців країни в сфері танцювальн
Фінальні змагання
Фінальні змагання "Ігор героїв" завершилися у КиєвіПеремогти самого себе. У столиці завершилися фінальні змагання "Ігор героїв". Це турнір для людей з інвалідністю, зокрема - і ветеранів війни.
У Харкові відбулися англійскі змагання для собак
12 серпня в селищі Лісне Харківської області області відбулися змагання "Старт в Аджиліті". Аджиліти - це змагання, в яких людина-провідник, спрямовує собаку пробігти крізь смугу перешкод. При проходженні враховується і швидкість, і точність. Собаки повинні бігти без заохочення їжею або іграшками. Хендлер не має права чіпати собаку або перешкоди, за винятком випадкових торкань. Отже, способи управління у хендлера обмежені голосом, жестами і різними сигналами тіла, що вимагає виняткового навчання тварини. Цей вид спорту для собак був винайдений у Англії. Зараз в світі існує чимало організацій любителів аджиліти, які проводять змагання і привертають увагу безлічі глядачів. У цей день учасників та їх чотирилапих друзів очікували дві дебютні траси. Перша з них була запланована для новачків, які чи не вперше вийшли на такий рівень. На другій трасі виступали власники вправних собак, які вже мали досвід виступів на професійному майданчику.
Кожен з учасників цих змагань – вже переможець. У кожного з них варто повчитися силі волі, і силі духу.
Кожен з учасників цих змагань – вже переможець. У кожного з них варто повчитися силі волі, і силі духу.Але, у цю суботу вони продемонструють свою спортивну міць під час змагань «ІГРИ ГЕРОЇВ».В турнірі прийматимуть участь близько 50 спортсменів з різних областей України, серед яких ветерани та інваліди АТО, а також цивільні особи з інвалідністю.Прийдіть, і підтримайте наших героїв на спортивній арені. Ваша присутність у залі змагань - додасть їм завзяття!Змагання відбудуться 24 грудня, за адресою:м. Київ, Спортивна площа, 1. (Палаці Спорту)Початок о 14:00. Вхід ВІЛЬНИЙ.Детальніша інформація: моб. 093 700 78 41; e-mail: [email protected]
У Старому продовжуються змагання на кращий екіпаж БТР
У Старому продовжуються змагання на кращий екіпаж БТР
best