Програма _Захисник Вітчизни_ №172 (26.01.2018р.) [240p]
2018-01-27T12:39:44+04:00 207 0 Страница пользователя

Програма _Захисник Вітчизни_ №172 (26.01.2018р.) [240p]


Продолжительность 00:25:47
Комментарии
Добавить комментарий
Програма
У випуску:-Спецпідготовка для бійців президентського полку-Тактичні навчання ...
Програма
У випуску:-Іноземні спостерігачі вражені вишколом курсантів-Десантування з ве ...
Програма
У випуску дивіться:- Чернігівському військовому ліцею 20 років (автор Ганна Вержбицька);- Польоти харківських курсантів (автор Наталя Балич);- Нарис про льотчика-випробувача Ігора Головещенка (автор Сергій Камінський, Віктор Гром).Виробництво: Центральна телерадіостудія МО України.
Програма
У випуску:-Дівчата-курсанти приборкують танки-Врятувати побратима. Тактична ме...
Програма
Програма "Захисник Вітчизни" - іміджевий телепроект про представників справжньої чоловічої професії, які здатні на гідні вчинки в мирний та воєнний час. У програмі:- Військово-історична реконструкція, як нагадування про внесок українців у Велику перемогу!- Чемпіонська дієта львів'янина.
Програма
У випуску:- Розповідь про унікальну родину Волкових, у якій і батько і син побували у космосі. - Династія Салюків на автоперегонах представляють армію.- Розпочався весняний призов до лав ЗС України.<br/><br/>
Програма
Програма "Захисник Вітчизни" - іміджевий телепроект про представників справжньої чоловічої професії, які здатні на гідні вчинки в мирний та воєнний час.У програмі дивіться:- Як заради коментарів Міністра оборони України журналісти "призивалися" в армію.- Про героїчний вчинок підполковника Щербакова, який голими руками рятував від полум'я чужу квартиру.- Як кримчанка виграла добове звільнення для коханого завдяки радіопрограмі.
Програма
Follow us.... https://www.facebook.com/ctrs.mou
best