ОЙ У ЛУЗІ ЧЕРВОНА КАЛИНА - пісня Січових Стрільців
2015-12-12T16:27:43+04:00 15 0 Страница пользователя

ОЙ У ЛУЗІ ЧЕРВОНА КАЛИНА - пісня Січових Стрільців


Продолжительность 00:03:02
Комментарии
Добавить комментарий
Ой, у вишневому саду
Ой, у вишневому саду
Ой, у вишневому саду
00:04:08Смотреть онлайн
Ой, у вишневому саду!!!
ДТП на мосту у 1-ой Дачной (2)
ДТП на мосту у 1-ой Дачной (2)
ДТП на мосту у 1-ой Дачной (2)
00:00:32Смотреть онлайн
Гурт ГАЙДАМАКИ - Ой, у лузі червона калина
"Ой, у лузі червона калина" - кліп гурту "Гайдамаки" та Тоні Матвієнко, з використанням відеоряду з художнього фільму "Червоний".
Ой, у лузі червона калина (Стрілецька пісня, 1914р.)
Пісня Українських Січових СтрільцівВиконує Хорова капела "Боян" (Кадри з документального фільму "Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918-1919")
Ой у меня всё отлично)
Ой у меня всё отлично)
Ой у меня всё отлично)
00:00:01Смотреть онлайн
#BDSMovies
Со школьного двора за решетку: Полицейские задержали дебоширов у 19-ой гимназии
Нарушители прятались от сотрудников полиции на территории учебного заведения.Патрульным пришлось потратить немало времени, чтобы задержать необычных дебоширов в центре города. В итоге оказалось, что спрятались в гимназии №19. Как они туда попали пока остается непонятным, но, судя по поведению, выпили изрядно.
МОЛОДАЯ ГВАРДИЯ -
Ой У Вишневому СадуТекст песни - Ой У Вишневому Саду - Таисия ПовалийОй у вишневому садуТам соловейко щебетав.Додому я просилася,А він мене все не пускав.Милий ти мій, прошу тебе.Зоря зійшла, пусти мене.Проснеться матінка моя,Буде питать, де була я.А ти, мила, скажи в отвіт:Дивись, яка чудова ніч.Весна іде, красу несе,А в тій красі радіє все. (ост 2 рядки - 2)Доню моя, у чому річ,Де ти гуляла цілу ніч?Чому розплетена коса,А на очах бринить сльоза?Коса моя розплетена -Її подруга розплела.А на очах бринить сльоза,Бо з милим розлучилась я.Мамо моя, прийшла пора,А я весела, молода.Я жити хочу, я люблю,Мамо, не лай дочку свою. (ост 2 рядки - 2)
best